poniedziałek, 9 lutego 2015

Syoss, Odżywka Keratin Hair Perfection

 Co obiecuje producent?

SYOSS KERATIN Hair Perfection, stworzony przy udziale i przetestowany przez fryzjerów, zawiera 80% więcej keratyny*, która wzmacnia włosy podczas każdego mycia. Do 100% regeneracji, miękkość i olśniewający połysk. Dla włosów pięknych jak z salonu. Do 100% miękkości i sprężystości.
Odżywka Syoss Keratin Hair Perfection jest przeznaczona dla włosów suchych i bez energii zapewnia pełną odbudowę struktury, miękkość oraz połysk, a także ułatwia rozczesywanie. Uzupełnia keratynę głęboko w komórkach włosów dzięki formule Keratin-Primer.

Moje efekty?

Odżywka sprawdziła się na moich włosach – są one miękkie oraz nawilżone ale także nie puszą się po niej co mnie bardzo zadowala. Ułatwia także rozczesywanie, włosy nie plączą się. Choć jest i minus, gdy użyjemy jej za dużo niestety obciąża włosy i wyglądają one jak przetłuszczone :/. Jednak mimo to będę często do niej wracać.


A na koniec moje dzisiejsze paznokietki ;)



4 komentarze:

 1. Miałam odżywkę z tej serii :) spisała się bez zastrzeżeń. Bardzo ładne paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne pazury! : ) Mam bardzo szybko przetłuszczające się włosy, więc chyba nie będę ryzykować, że odżywka jeszcze bardziej zwiększy ten efekt. ; )
  Zapraszam w wolnej chwili robertakaaa.blogspot.com : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam nic z tej serii, ale muszę przyznać, że twój post jest bardzo przekonujący :) Śliczne pazurki, :)
  Zapraszam do mnie
  http://lexilux.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń